Mikrohost Sistem
 

Endüstriyel Haberleşmeremmon r-com rcom

R-COM

 • R-COM genel amaçlı bir GSM/GPRS uzaktan izleme ve kontrol cihazıdır (RTU - Remote Terminal Unit). R-COM ve üzerindeki 6 analog giriş, 8 dijital giriş, 2dijital çıkış ve bir haberleşme portu ile işinizi, 7/24 ve nerede olursanız olun, yanlızca bir cep telefonu ile izleme ve kontrol etmenize olanak sağlar.

  R-COM veri alış-verişi için GSM/GPRS ağını kullanır. R-COM tek başına ya da bir PLC'ye bağlanarak kullanılabilir. R-COM'u PLC'nize bağladığınızda, R-COM PLC'nizin giriş-çıkış (I/O) ve adreslerini (register) kullanabilirsiniz. R-COM'un, "CONFIGURATOR" yazılımı ile ayarlarını yaptığınızda alarm durumlarını size SMS ile anında bildirebilir. Sizde SMS ile R-COM'u ve varsa bağlı PLC'nizi yanlızca SMS yollayarak kontrol edebilir veya istedğiniz bilgileri yine SMS ile R-COM'a sorarak öğrenebilirsiniz.

ayrac
indirR-COM Broşürü

remmon r-log rlog

R-LOG

 • R-LOG genel amaçlı bir GSM/GPRS uzaktan izleme ve kontrol cihazıdır (RTU - Remote Terminal Unit). R-LOG ve üzerindeki 6 analog giriş, 8 dijital giriş, 2dijital çıkış ve bir haberleşme portu ile işinizi, 7/24 ve nerede olursanız olun, yanlızca bir cep telefonu ile izleme ve kontrol etmenize olanak sağlar.

  R-LOG veri alış-verişi için GSM/GPRS ağını kullanır. R-LOG tek başına ya da bir PLC'ye bağlanarak kullanılabilir. R-LOG'u PLC'nize bağladığınızda, R-LOG PLC'nizin giriş-çıkış (I/O) ve adreslerini (register) kullanabilirsiniz. R-LOG'un, "R-Tec" yazılımı ile ayarlarını yaptığınızda alarm durumlarını size SMS ile anında bildirebilir. Sizde SMS ile R-LOG'u ve varsa bağlı PLC'nizi yanlızca SMS yollayarak kontrol edebilir veya istedğiniz bilgileri yine SMS ile R-LOG'a sorarak öğrenebilirsiniz.

  R-LOG R-COM'un özelliklerine ilave olarak hafızasındaki verileri e-posta yolu ilede, istediğiniz bir e-posta adresine, belirlediğiniz sıklıkta yollayabilir.

ayrac
indirR-LOG Broşürü

remmon r-pipe rpipe

R-PIPE

 • R-PIPE GSM/GPRS ağı ile, internet üzerinden seri haberleşme ( serial over IP ) teknolojisini kullanarak, veri alış-verişine olanak sağlar.

  Kablo kullanılarak yapılan seri haberleşmelerde en büyük sorun mesafeydi. Mesafe uzadıkça haberleşmede sorunlar meydana gelmekte ve belli bir limiti ise hiç geçememekteydi. R-PIPE ile dünyanın neresinde olursanız olun kablosuz seri haberleşme yapabilirsiniz.

  Örneğin, R-PIPE ile İstanbulda'ki ofisinizden, Adana'daki fabrikanızda bulunan PLC'nizle haberleşebilir ve istediğiniz değişiklikleri oturduğunuz yerden kolayca yapabilirsiniz.

ayrac
indirR-PIPE Broşürü

Diğer Endüstriyel Haberleşme Ürünleri ve Çeviriciler

 • Seri->ethernet çevirici
 • Endüstriyel Bluetooth
 • Çok portlu seri haberleşme kartları
 • Seri haberleşme çeviriciler
 • PCI Express kartlar